Spokojené zvíře, spokojený majitel

Jsme rodinná firma Spokojené zvíře. Pomůžeme zařídit vašemu mazlíčkovi domov, který bude milovat, postaráme se o jeho kvalitní a pestrou stravu, zajistíme mu zdraví, vitalitu a nekonečnou zábavu. V našem sortimentu najdete chovatelské potřeby pro psy, koč

Náš sortiment

Na našem e-shopu najdete více než 25 tisíc chovatelských potřeb. Od kvalitních krmiv prestižních značek po pohodlné pelíšky či zábavné hračky. Nechybí ani vybavení pro veterináře a páníčky. Záleží nám na tom, co prodáváme a tak všechny produkty pečlivě vybíráme.

Rádi vám poradíme

Pokud si nejste jisti výběrem krmiva nebo jiných potřeb, neváhejte nám napsat. Jsme vám k dispozici pro jakoukoliv radu nebo připomínky, které nám pomohou se zlepšovat. A pokud na našem e-shopu nenajdete produkt, který pro svého mazlíčka potřebujete, napište nám a my se vám vše pokusíme sehnat.

Jak šel čas

2011

V tomto roce se začal psát náš příběh. Hledali jsme vhodné a kvalitní krmivo pro našeho pejska Tosa Inu. Na trhu byla už tehdy spousta značek a tak jsme začali krmiva studovat abychom porozuměli jejich složení. Naše získané know how nás přivedlo na nápad založit si svůj vlastní internetový obchod, abychom se o kvalitní krmivo a jiné potřeby podělili s vámi a vaši domácí mazlíčci byli spokojeni tak, jako ten náš.

2013

Objednávky byly zákazníkům do této doby dodávány pouze naší vlastní dopravou  pouze po okolí. Od roku 2013 jsme začali využívat kurýrní služby, abychom mohli dodávat produkty po celé České republice.

2016

Od roku 2016 jsme na webu začali využívat možnost platby kreditní kartou, která je u zákazníků velmi oblíbená, pohodlná a zajistí rychlé vyřízení objednávky.

2019

V roce 2019 jsme se přestěhovali do většího skladu.

2020 - 2021

V současné době nakupujeme stále více produktů přímo od výrobců, abychom pro vás zajistili rychlejší dodávky a výhodnější ceny. Máme také vlastní produkty, které dovážíme exkluzivně do ČR. Stále pro vás hledáme zajímavé novinky na trhu.

Na konci roku 2021 spouštíme nový a uživatelsky lepší internetový obchod. Dále přecházíme na lepší skladový systém, abychom optimalizovali logistiku a urychlili odesílání zásilek našim zákazníkům.

Osobní přístup

K mazlíčkům a především k jejich majitelům

Rychlá expedice

Expedujeme max. následující pracovní den

Velký výběr zboží

Vybírat můžete z více jak 23 000 produktů

Doprava zdarma

Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h