Dogtrace d-control 1000 s dosahem 1000 m, pro všechna plemena, 30 úrovní stimulačních impulsů. Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls ...
6 488 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 6 488 Kč
Dogtrace d-control 1000 s dosahem 1000 m, pro všechna plemena, 30 úrovní stimulačních impulsů.
Vysílač disponuje funkcí zvuk, stimulační impuls s úrovní 0 - 30 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete libovolnou intenzitu stimulačního impulsu, než máte navolenu u tlačítka stimulační impuls.
Obsah balení:
Technická data:
| Dosah | 1000 m |
| Počet stimul. impulsů | 30 |
| Počet psů | 1 s možností 2 |
| Pro plemena | střední, velká |
| Materiál řemene | tkaný |
| Velikost řemene | 25 mm × 75 cm |
| Balení | plastový kufr |
| Rozměry přijímače | 64 × 43 × 34 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie) | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie) | 88 g |
| Napájení vysílače | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače | CR2 3V |
| Rozměry vysílače bez antény | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou | 198 × 53 × 28 mm |
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video.
K mazlíčkům a především k jejich majitelům
Expedujeme obvykle následující pracovní den
Vybírat můžete z více jak 26 000 produktů
Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h