Obojek vhodný pro malá plemena psů, 19 úrovní korekčních impulsů, dosah 200 m.Intenzita stimulačních impulsů u modelů mini je ...
4 180 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 4 180 Kč
Obojek vhodný pro malá plemena psů, 19 úrovní korekčních impulsů, dosah 200 m.
Intenzita stimulačních impulsů u modelů mini je v porovnání s obojky d-control slabší, ale dostačující i pro střední a velká plemena s průměrnou citlivostí za standardních situací. Nemusí být dostačující pro řešení krizových situací u odolných plemen.
Obsah balení:
Technická data:
| Dosah | 200 m |
| Počet stimul. impulsů | 19 |
| Počet psů | 1 s možností 2 |
| Pro plemena | malá, střední |
| Materiál řemene | tkaný |
| Velikost řemene | 20 mm × 75 cm |
| Balení | blistr |
| Rozměry přijímače | 61 × 40 × 31 mm |
| Rozměry vysílače | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie) | 44 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie) | 64 g |
| Napájení vysílače | CR2 3V |
| Napájení přijímače | CR2 3V |
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video.
K mazlíčkům a především k jejich majitelům
Expedujeme obvykle následující pracovní den
Vybírat můžete z více jak 26 000 produktů
Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h