Náš bestseller d-control 400 s dosahem 250 m pro všechna plemena psů, 19 úrovní stimulačních impulsů. Vysílač s podsvíceným LCD ...
4 180 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 4 180 Kč
Náš bestseller d-control 400 s dosahem 250 m pro všechna plemena psů, 19 úrovní stimulačních impulsů.
Vysílač s podsvíceným LCD displejem, s možností výcviku dvou psů.
Díky velmi jednoduchému ovládání a kvalitnímu zpracování se výcviková sada d-control 400 řadí mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků.
Obsah balení:
Technická data:
| Dosah | 250 m |
| Počet stimul. impulsů | 19 |
| Počet psů | 1 s možností 2 |
| Materiál řemene | tkaný |
| Velikost řemene | 25 mm × 75 cm |
| Balení | blistr |
| Rozměry přijímače | 64 × 43 × 34 mm |
| Rozměry vysílače | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie) | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie) | 64 g |
| Napájení vysílače | CR2 3V |
| Napájení přijímače | CR2 3V |
| Pro plemena | střední, velká |
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video.
https://www.youtube.com/watch?v=10ye4pULSbA
K mazlíčkům a především k jejich majitelům
Expedujeme obvykle následující pracovní den
Vybírat můžete z více jak 26 000 produktů
Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h