Obojek vhodný i pro velmi malá plemena, 30 úrovní korekčních impulsů, dosah 900 m. Možnost nastavení úrovně korekčních impulsů (0 ...
6 488 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 6 488 Kč
Obojek vhodný i pro velmi malá plemena, 30 úrovní korekčních impulsů, dosah 900 m.
Možnost nastavení úrovně korekčních impulsů (0 - 30), vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném LCD displeji. Vysílač disponuje funkcí zvuk, impuls a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster).
Obsah balení:
Technická data:
| Dosah | 900 m |
| Počet stimul. impulsů | 30 |
| Počet psů | 1 s možností 2 |
| Pro plemena | malá, střední |
| Materiál řemene | tkaný |
| Velikost řemene | 20 mm × 75 cm |
| Balení | plastový kufřík |
| Rozměry přijímače | 61 × 40 × 31 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie) | 44 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie) | 88 g |
| Napájení vysílače | 2× AA 1,5V |
| Napájení přijímače | CR2 3V |
| Rozměry vysílače bez antény | 119 × 53 × 28 mm |
| Rozměry vysílače s anténou | 198 × 53 × 28 mm |
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video.
K mazlíčkům a především k jejich majitelům
Expedujeme obvykle následující pracovní den
Vybírat můžete z více jak 26 000 produktů
Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h