Dogtrace d-control easy s dosahem 200 m pro střední a velká plemena psů, 6 úrovní. Disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi ...
3 748 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dnů - 3 748 Kč
Dogtrace d-control easy s dosahem 200 m pro střední a velká plemena psů, 6 úrovní.
Disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi stimulace a akustickým signálem. Jednoduché ovládání.
Obsah balení:
Technická data:
| Dosah | 200 m |
| Počet stimul. impulsů | 6 |
| Počet psů | 1 |
| Materiál řemene | tkaný |
| Velikost řemene | 25 mm × 75 cm |
| Balení | blistr |
| Rozměry přijímače | 64 × 43 × 34 mm |
| Rozměry vysílače | 110 × 52 × 29 mm |
| Hmotnost přijímače (bez baterie) | 56 g |
| Hmotnost vysílače (bez baterie) | 64 g |
| Napájení vysílače | CR2 3V |
| Napájení přijímače | CR2 3V |
| Pro plemena | střední a velké |
Před použitím výcvikového obojku, prosíme, shlédněte instruktážní video.
K mazlíčkům a především k jejich majitelům
Expedujeme obvykle následující pracovní den
Vybírat můžete z více jak 26 000 produktů
Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h