Kategorie


 

doživotní garance

Hledáte doživotní hračku pro vašeho psa? Už nějakou rozžvýkal a její kousky nebo ji celou pozřel a bojovali jste o jeho život? Každému záleží na zdraví svého psa. Po ucpaných střevech a trávicích problémech nikdo netouží. Boj o život vašeho miláčka nepatří ke hře! Vyzkoušejte kvalitu z USA.

Hra znamená bezpečí. Pokud hledáte bezpečnou zábavu pro vašeho psa, přinášíme revoluční vynález na českém trhu. Hračky Goughnuts z mimořádně odolného materiálu.

Červená znamená STOP. Výrobce garantuje doživotní záruku. 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

 Výrobce ručí doživotní hračkou pro vašeho miláčka. Pokud se najde psí devastátor, který patentované složení překoná a hračku rozkouše až k červenému středu, zdarma vám hračku vyměníme. Důležitý je správný výběr velikosti. Hračka musí být vždy větší, než je rozteč zadních stoliček vašeho miláčka. Pokud si nejste správnou velikostí jistí, rádi vám s výběrem pomůžeme. Jakmile si všimnete červeného středu hračky, odeberte ji psovi. Rozkousanou hračku nám pošlete k posouzení a my vám následně pošleme novou, za cenu poštovného.  V případě, že byste rádi vyměnili hračku za větší verzi, dejte nám vědět.

Základní rozdělení velikostí:

malý - pro psy do 8kg

střední - pro psy 8-25kg

MaXX  - pro větší devastátory

Buster - pro ty největší trhače

BARVY: žlutá, zelená, oranžová - stejná kvalita, pouze barevné rozlišení

              černá: stejná velikost jako barevené, tužší složení hračky

              černá se žlutou tečkou: nejvyšší stupeň odolnosti hraček

Podkategorie

Možnost platby kartou
Spokojené zvíře © 2021
Náhled: Mobilni verze / Standardní