YORA Dog dentál.tyčinky z hmyzu jablko a máta S 56g

YORA Dog dentál.tyčinky z hmyzu jablko a máta S 56g

Plak na zubech a špatný dech? YORA dentální tyčinka z hmyzu zredukuje tyhle nepříjemné vlastnosti, které trápí většinu psů.Jedinečná ...

  • Kód výrobkuNOV143377
  • ZnačkaYORA
  • Váha0,09kg
  • DostupnostSkladem

137 Kč

Popis

Plak na zubech a špatný dech? YORA dentální tyčinka z hmyzu zredukuje tyhle nepříjemné vlastnosti, které trápí většinu psů.

Jedinečná mřížková struktura a přírodní aktivní složky redukují zubní plak a tvorbu zubního kamene. Jsou plné přírodně dostupným vápníkem pro silné zuby, jablky a mátou pro svěží dech a spoustou zdravého hmyzího proteinu.

Kombinací hmyzu s kvalitní zeleninu a ovocem, dáváte vašemu psovi jen to, co si zaslouží, to nejlepší. Stále více veterinářů doporučuje hmyzí protein pro psy s alergiemi na bílkoviny obsažné v běžných krmivech.

Proč podávat hmyzí dentální tyčinky Yora?

- bohatá na bílkoviny
z čistě hmyzích zdrojů 50%
- čistí zuby
- minimalizuje tvorbu zubního kamene
- napomáhá ke svěžímu dechu
- bohatá na antioxidanty
- skvělá jako odměna či posilnění při tréninku nebo na výletě
- bez obilovin, lehce stravitelná
- vhodná pro psy s alergiemi a s citlivým zažíváním
- etický, udržitelný a chutný dentální pamlsek
- bez ATB a růstových hormonů
- suroviny vybrané s důrazem na minimální dopad na planetu

Z čeho je hmyzí protein?
Celé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu
V krmivu a pamlscích Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik
80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí
Hmyz má mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů. Hmyzí krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Skvělý zdroj energie a proteinu
Proteinová tyčinka z hmyzu s ovocem a zeleninou má skvělou chuť, kterou si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu
Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky váš pes loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.

Složení: Sušený hmyzí protein (27%), hrachový škrob, rostlinný glycerin, hrášek, bramborový škrob, rostlinná vláknina (4%), sušené jablko (4%), minerální látky (včetně 0,6% hexametafosforečnanu sodného), máta (2%), kvasnice, sušený ocet.

Analytické složky: Hrubý protein 20%, tuk 4%, hrubá vláknina 7,6%, hrubý popel 5,5%, vlhkost 20%.

Osobní přístup

K mazlíčkům a především k jejich majitelům

Rychlá expedice

Expedujeme obvykle následující pracovní den

Velký výběr zboží

Vybírat můžete z více jak 23 000 produktů

Doprava zdarma

Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h