YORA Dog Tetrapak paštika z hmyzu s jablkem 390g - poškozený, nenarušený obal, SLEVA 5%
Novinka

YORA Dog Tetrapak paštika z hmyzu s jablkem 390g - poškozený, nenarušený obal, SLEVA 5%

Sleva 5% - poškozený, nenarušený obal. Gurmánská paštika plná hmyzího proteinu, jablíček, pastiňáku a prebiotik. Kompletní vlhké krmivo Yora, které ...

  • Kód výrobkuS05-YWDCAA390PA
  • ZnačkaYORA
  • Váha0,00kg
  • DostupnostSkladem

81 Kč

Popis

Sleva 5% - poškozený, nenarušený obal. Gurmánská paštika plná hmyzího proteinu, jablíček, pastiňáku a prebiotik. Kompletní vlhké krmivo Yora, které skvěle voní a úžasně chutná. Lahůdková paštika v Tetrapacku je dokonale vyvážené a skutečně hypoalergenní vlhké krmivo doporučené pro dospělé psy starší 12 měsíců.

Tato paštika Yora obsahuje přírodní hmyzí protein, jablko, které je bohaté na vlákninu a vitamíny, pastiňák, který podporuje zdraví močových cest, je bohatý na vitamíny a minerální látky a má detoxikační a uklidňující účinky. Prebiotika ve formě čekanky a kvasnic podporují celý trávicí systém, zajišťují zdravou stolici a skvěle podporují imunitu a vstřebatelnost všech živin do organismu.

Kompletní mokrá a suchá jídla Yora jsou vyrobena pro míchání! Paštiky jsou vyrobeny z nejlepších přírodních ingrediencí a jsou šetrně zpracované při nižších teplotách, aby byly zachovány úžasné výhody superpotravin a našich larev. Ujistěte se, že při míchání používáte poloviční množství granulí i paštiky, než je doporučená denní dávka, abyste se vyhnuli překrmování!

Výhody Yora Dog Tetrapack paštik:

- kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy
- vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů 58%
- hypoalergenní a bez obilovin
- vhodné také pro psy s citlivým zažíváním
- etické, udržitelné a chutné krmivo
- minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa
- dobře stravitelné
- bez ATB a růstových hormonů
- přírodní prebiotika pro zdraví střev
- vysoký obsah vitamínů a minerálů

Plnohodnotný zdroj proteinu
Do vlhkých krmiv Yora jsou použity hmyzí larvy, které obsahují všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu
V krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik
80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí
Hmyz má mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů. Hmyzí krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Chutná tak dobře, jak vypadá
Jemná paštika z hmyzu s ovocem a zeleninou má skvělou chuť, kterou si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu
Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky váš pes loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.

Složení: Čerstvě připravené larvy 58%, zeleninový vývar, jablko 6%, pastinák 6%, hrachový protein 3%, pivovarské kvasnice 1,5%, minerály 0,2%, prebiotikum MOS (kvasinky 0,09%), prebiotikum FOS (čekanková moučka 0,09%).

Analyticé složky: Hrubý protein 10%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 2%, vlhkost 74%.

Nutriční příasady: Vitamin A 3 300 IU, Vitamin D3 275 IU, železo (jako monohydrát síranu železnatého) 13,2 mg, měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 1,3 mg, mangan (jako monohydrát síranu manganatého) 2,2 mg, zinek (jako zinek Monohydrát síranu) 27,5 mg.

Energie: 102,6kcal/100g

Balení: 390g

Váha psa / doporučená denní dávka:

1 – 10kg / max. 1,5 balení
10 – 20kg / 1,5 – 2,25 balení
20 – 30kg / 2,25 – 3 balení
30 – 40kg / 3 – 3,75 balení
40 – 50kg / 3,75 – 4,5 balení
50 – 60kg / 4,5 – 5 balení

Doporučení: Po celou dobu by měla být zajištěna psovi čerstvá pitná voda. Uchovávejte na chladném suchém místě. Po otevření balení uchovávejte v lednici max. 3 dny.

Výrobce: Yora
Dovozce a distributor: Rebel Dog
Poslední aktualizace: 2022/11

Osobní přístup

K mazlíčkům a především k jejich majitelům

Rychlá expedice

Expedujeme obvykle následující pracovní den

Velký výběr zboží

Vybírat můžete z více jak 23 000 produktů

Doprava zdarma

Rudná a okolí každé ÚT a ČT navečer
Praha – každou sobotu dopoledne 8-15h